עמוד הנבחרת

מעטפת
מלאה

עם המקצוענים שלנו

יעל לאופר - אדריכלות ועיצוב פנים

מומחית בתכנון ועיצוב פנים לבתים פרטיים ועסקים עם נגיעה אישית וייחודית לכל פרויקט. אני מקפידה להתעדכן ולהתחדש במגוון תחומים באדריכלות ועיצוב פנים ומביאה אליכם אדריכלות ועיצוב חדשניים המותאמים לכל פרויקט באופן אישי.

אני רואה בכל פרויקט הזדמנות ליצור מרחבים שישפרו את איכות החיים של דייריהם ויקנו להם תחושת ביתיות, נוחות ושלווה. הידע המקצועי העמוק שרכשתי לצד הניסיון הרב שצברתי לאורך השנים מאפשרים לי לספק פתרונות יצירתיים ואיכותיים בכל פרויקט.

דקל אשור - My House

כמשרד מוביל לייעוץ משכנתאות, אנחנו עוזרים לאנשים לנווט בתהליך המשכנתא מתחילתו ועד סופו, אחד היתרונות הבולטים אצלנו הוא שיש לנו גישה למגוון רחב של מוצרי משכנתא ומוצרים פיננסיים בכלל, בין אם מדובר בבנק או בגופים חוץ בנקאיים כמו חברות ביטוח. במילים אחרות זה אומר שאנחנו יכולים לעזור לכם למצוא את שיעורי הריבית הנמוכים ביותר והתנאים הטובים ביותר עבורכם, אנחנו חוסכים ללקוחותינו מאות אלפי שקלים בהחזרים הכוללים של המשכנתא, ובכך מספקים להם כלים מתאימים להתמודדות עם נטל המשכנתא וניהול משק הבית. עם המומחים שלנו בצד שלכם אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שתקבלו את ההחלטה הטובה ביותר.

נוי מרינה - עורך דין

משרדנו עוסק בתחום הנדל"ן על כל רבדיו ומייצג רוכשים ומוכרים ובנוסף מייצג דיירים בהליכי התחדשות עירונית (פינוי בינוי). לעורך דין נוי ניסיון מעל 400 עסקאות בשנים האחרונות והוא מתמחה גם בתכנון מס נכון לכל עסקה.

אתם לפני מכירת/רכישת דירה? פנו לעו"ד נוי והוא יעזור לכם לעבור את העסקה הגדולה בחייכם בדרך הטובה והבטוחה ביותר ויעשה הכל גם לתכנן עבורכם את תשלומי המס, כך שתשלמו כמה שפחות ולהבטיח שתקבלו את ההחלטות הטובות ביותר, מבניית אסטרטגיית פעולה אפקטיבית ועד לטיפול מהיר בשאלות ואתגרים.

אושרי לוי - מר ניקיון

חברתנו מתמחה בניקוי לאחר שיפוץ, ניקוי לפני מעבר דירה, ניקוי כתמי צבע לאחר עבודות קבלן, ניקיון בתים לפני איכלוס, ניקוי לכלוך קשה ועקשן, צביעת בתים ושירות חודשי לבניינים.

אנו מציעים שירותים מקצה לקצה ומתמחים בניקיון ובשיפור מראה הדירה. לרשותינו צוות מיומן עם החומרים המתקדמים ביותר בתחום וציוד מקצועי במטרה להבטיח תוצאות מרהיבות על מנת שתהיו מרוצים.